Zdraví a prevence ve firmě

Považujete v dnešní době zdravé zaměstnance za samozřejmost nebo jde o chytrou firemní strategii? Víme, že firmám se péče o zdraví jejich zaměstnanců vyplácí. Šetří čas, zajišťuje dostupnost zaměstnanců na pracovišti a jejich lepší soustředěnost i výkonnost. Jsme tady, abychom vám s tím pomohli.
Se službou Zdraví a prevence ve firmě si zaměstnanec může v rámci naší online poradny vyřídit vše potřebné rychle a v pohodlí svého domova nebo i pracoviště. Pokud potřebuje fyzickou návštěvu lékaře, objednáme ho na přesné místo a čas.
S naší službou si zaměstnanec může v rámci online lékařské poradny vše vyřídit rychle v pohodlí svého domova nebo i pracoviště, a když potřebuje fyzickou návštěvu, tak mu lékaře objednáme na přesné místo i čas. lékař Tomáš Šebek, spoluzakladatel služby uLékaře.cz
13
let zkušeností
Radíme, objednáváme a provázíme preventivním programem s důrazem na zdravotní soukromí vašich zaměstnanců. Přístup ke komunikaci má pouze náš zdravotnický tým, připravený i na anglicky mluvící zaměstnance.
350
lékařů
O vaše zaměstnance se starají zkušení praktičtí lékaři i specialisté všech oborů a zdravotní sestřičky. Mají společný cíl: zajistit kvalitní péči o zdraví vašich zaměstnanců a jejich rodin.
70
zdravých firem
Naše online poradna je otevřená nonstop, také o víkendech a svátcích. Dostupná třeba i na služební cestě či na dovolené. S mobilní aplikací mají vaši zaměstnanci lékařskou pomoc vždy u sebe.

Radíme
a objednáváme

  • Na konkrétní dotaz zaměstnance odpoví praktický lékař pro dospělé nebo dětský praktický lékař do 6 hodin od položení dotazu. Často jsme rychlejší.
  • Do 48 hodin zaměstnanec získá vyjádření také od specialisty kteréhokoliv oboru, například dermatologie, ortopedie, gynekologie, chirurgie či psychologie.
  • Doporučí-li odborník zaměstnanci osobní návštěvu lékaře, náš zdravotní tým se o vše potřebné postará. Místo objednání se odvíjí od přání zaměstnance.

Pomáháme
s preventivní péčí

V rámci naší služby zajišťujeme komplexní preventivní program a dny zdraví, které organizujeme na míru každé společnosti. Připravíme pro vás také materiály pro vaši interní komunikaci se zaměstnanci v otázkách zdraví.

Příběhy zaměstnanců

Na vaší spokojenosti nám záleží

Službu doporučujeme a tleskáme zapojeným lékařům
Zdraví našich zaměstnanců je pro nás vždy důležité téma. Od dubna 2020 nabízíme našim zaměstnancům a jejich blízkým využítí služby uLékaře.cz – 24hodinové online lékařské poradny a možnosti objednat se k lékaři bez nutnosti osobní návštěvy a dlouhé čekací doby. Doporučujeme!

Scott Marlowe, HR Director
Skvělá myšlenka (i realizace), která pomáhá
uLékaře.cz nám umožňuje kdykoli se poradit s lékařem o zdravotním problému, a to nejen vlastním, ale i kohokoliv z rodiny. Služba funguje 24 hodin denně, může být anonymní a umí rychle propojit s nejbližším lékařem a domluvit osobní konzultaci. Bez zbytečného trápení v čekárně. Děkujeme.

Karolína Kašparová, Head of Operations
Zdraví našich zaměstnanců je pro nás prioritou
Jedním z benefitů pro naše zaměstnance je také služba uLékaře.cz. I v těchto dnech tak můžeme dát našim zaměstnancům v případě potřeby zdravotní a odborný support, a to nejen díky jejich preventivní a poradenské COVID Infolince. Díky za to.

Simona Hassmanová, manažer Péče o zaměstnance
Uvítali jsme online poradnu jako přímou cestu k individuální zdravotní péči
Službu jsme zavedli jako benefit 9. 10. 2018 pro všech 185 zaměstnanců. Oceňujeme, že šetří čas, řeší zdravotní komplikace našich zaměstnanců (i v zahraničí), dokáže vyhledat specialistu, učí preventivnímu chování či pečuje o rodiny zaměstnanců. Máme radost, že tuto službu už docenili i mladí lidé, kteří ji zpočátku považovali s ohledem na svůj věk a zdraví za nadbytečnou.

Radka Pučalíková, HR manager
V tomto formuláři není možné položit dotaz nebo se objednat k lékaři.

Chci zdraví a prevenci do firmy

Zanechte na sebe kontakt, ozveme se vám co nejdříve.

Děkujeme všem klientům za důvěru a spolupráci

Kontakt

Martin Čuba
Martin Čuba
Head of Sales & Corporate Care
partner@ulekare.cz